Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Elektrinis paspirtukas SXT 1000 XL white

Prekės kodas: SXT1000XL_w
699,00 €

Aprašymas

SXT 1000 XL modelis yra didesnis negu SXT 1000 Turbo. SXT 1000 XL ratai yra didesni, taip pat konstrukcija masyvesnė, apačioje paruošta platesnė saugykla 48V baterijai.  Dėka galingos baterijos galima nuvažiuoti iki 30 km su ECO režimu. 


ECO režimas įjungiamas aktyvuojant mažą raudoną mygtuką ant vairo. Paspirtukas rieda su maždaug 650 vatų sumažintos galios varikliu ir taupo daug energijos. Jeigu paspirtukas yra valdomas maksimalia galia, su tokia apkrova galima nuvažiuoti  bent 20 km atstumą su standartine baterija. Pakeitus arba užsisakius aukštos kokybės ličio jonų baterijas, atstumą galima labai stipriai prailginti.


Ličio jonų akumuliatorių privalumai palyginti su "normaliomis" švino-rūgštinėmis baterijomis yra akivaizdūs. Pirma, kad  akumuliatorius yra lengvesnis. Taip pat baterijos talpa 20Ah ar 30Ah yra daug didesnė negu standartinių baterijų 12Ah. Naujos kartos ličio jonų baterijos leidžia nuvažiuoti ilgesnius atstumus.


Palyginkime standartines ir ličio jonų baterijas. Daugelis žmonių galvoja, kad standartinė baterija yra pigi, populiari, o ličio jonų baterijos yra neadekvačiai brangios. Atkreipkime dėmesį į faktus ir skirtumus. Visų pirma, reikia atkreipti dėmesį į baterijos įkrovimo ciklų skaičių. Standartinis akumuliatorius turi maždaug 250 įkrovimo ciklų. Tuo tarpu ličio baterija gali atlaikyti iki 1500 įkrovimo ciklų.

Palyginimo rezultatai:
Standartinis (švino rūgšties) akumuliatorius 12Ah:
250 įkrovimo ciklai x 20 km momentinis atstumas = 5000 km bendras atstumas
Ličio akumuliatorius LiFePO4 20Ah:
1200 įkrovimo ciklai x 40 km momentinis atstumas = 48,000 km bendras atstumas
Ličio akumuliatorius LiFePO4 30Ah:
1500 įkrovimo ciklai x 60 km momentinis atstumas = 90,000 km bendras atstumas

Skirtumas akivaizdus lyginant nuvažiuotą distanciją : 48000 \ 5000 = 9,6 karto ličio jonų baterijos yra pranašesnės. Kainos prasme ličio jonų baterijos yra brangesnės tik 3,5 karto.  Rezultatai rodo, kad naudingiau yra investuoti į ličio jonų baterijas: gauname ilgesnius nuvažiuojamus momentinius atstumus ir baterija tarnauja ilgiau. Taip pat ličio baterijos yra lengvesnės ir greičiau įkraunamos negu paprastos baterijos.
Paspirtukas turi priekyje ir gale LED žibintus. Galinis žibintas nuspaudus stabdžius užsidega stipriai raudonai. Pagrindinis paspirtuko elementas - baterija yra sumontuota apatinėje korpuso dalyje. Svorio centas yra apačioje, todėl elektrinę transporto priemonę yra lengviau valdyti. SXT paspirtukas gali būti įkrautas neišėmus baterijos. Įkrovimo laikas yra 6-8 valandos su standartine baterija.


Didelės XL padangos su maždaug 28cm diametru ir 9 cm pločiu suteikia vairavimui sklandumo, užtikrintumo. SXT paspirtukas kompaktiškas, jį galima lengvai sulankstyti ir be didesnių rūpesčių įkelti į lengvąjį automobilį ar į visuomeninį transportą. Kad važiavimas būtų malonus, SXT 1000 XL modelis turi priekyje ir gale reguliuojamus amortizatorius. Į komplektą įskaičiuota minkšta sėdynė, kuri bet kada gali būti nuimta. Pajuskite jaunatvišką polėkį!

Svarbi žinia: SXT 1000 Turbo modelis nėra leistinas viešajame eisme.

Techniniai duomenys:
Svoris be baterijos:  30,7 kg
Maksimalus greitis : iki 40 km/h
Variklio galia: 1000W
Variklio galia ECO režimu: apie 650W
Nuvažiuojamas atstumas (su maksimalia apkrova): apie 20 km / 40 km / 60 km
Nuvažiuojamas atstumas (ECO režimu): apie 30 km / 50 km / 70 km
Leistinas maksimalus svoris: 120 kg
Pakaba: priekyje ir gale reguliuojami amortizatoriai
Apšvietimas: priekyje ir gale LED apšvietimas
Stabdžių lempa: yra
Transmisija: grandinė
Stabdžiai: priekyje ir gale diskiniai
Atstumas tarp ratų: 96 cm
Paminos aukštis, ilgis, plotis: 27 cm / 48 cm / 28.5 cm
Sėdynės aukštis (min / max): 84 cm / 98 cm nuo žemės
Vairo aukštis: 98 cm nuo žemės
Padangos: Ø 28 cm / plotis 9 cm